Son 30 günlük liste Kayıt Ol
21.08.2018 - HARUN YAZICI
BAŞKİRAZ MAHALLESİNDEN AHMET MEHMET YAZICI VE HANİFE KIVANCIN BABALARI OSMAN KIVANCIN KAYINPEDERİ KARAMURSEL ESNAFLARINDAN MANAV HARUN YAZICI VEFAT ETMİŞTİR CENAZESİ BU GUN İKİNDİ NAMAZINA MUTAKIP MERKEZ YENİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK BASKIRAZ MEZARLIGINDA TOPRAGA VERİLECEKTİR
20.08.2018 - İSMET ERYİGİT
KAYACIK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN SADREDTİN ERYİGİDİN EŞİ AYHAN RABİYE ERYİGİDİN ANNELERİ MERHUM İBRAHİM MUSTAFA ÖZALAYIN VE ALATTİN ÖZALAYIN KIZ KADEŞLERİ İSMET ERYİGİT VEFAT ETMİŞTİR CENAZESİ BU GUN OGLEN NAMAZINA MUTAKIP KAYACIK CAMİİNDEN KALDIRILARAK KARAPINAR MAHALLESİ MEZARLIGINDA TOPRAGA VERİLECEKTİR
20.08.2018 - ZÜLFÜYE KARAYEL
ELAZIG MADENLİ EŞRAFINDAN MERHUM CUMA KARAYELİN KIZI AHMET KARAYELİN ABLASI CAGRICAN AKLARIN ANNESİ ZÜLFÜYE KARAYEL VEFAT ETMİŞTİR CENAZESİ BU GUN ÖGLEN NAMAZINA MUTAKIP MERKEZ YENİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ MEZARLIKTA TOPRAGA VERİLECEKTİR
20.08.2018 - YUSUF KIVANC
BAŞ KIRAZ MAHALLESİNDEN AHMET KIVANC VE MELEK YILMAZIN BABALARI BOŞNAKLAR DERNEGİ BASKANIERHAN YILMAZIN KAYINPEDERİ MEHMET KIVANCIN KARDESİ KARAMURSEL ESNAFLARINDAN KİREÇÇİ YUSUF KIVANC VEFAT ETMİŞTİR CENAZESİ BU GUN İKİNDİ NAMAZINA MUTAKIP MERKEZ YENİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ MEZARLIKTA TOPRAGA VERİLECEKTİR
19.08.2018 - ZÜHAL ŞAHİN
İlçemiz sakainlerinden Karamürsel halk bankasından emekli merhum ali şahin in kızı Zühal ŞAHİN vefat etmiştir cenazesi bugün öğlen namazına müteakip Tepeköy camiinden kaldırılarak Tepeköy mezarlıında defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 12:30 da terminalden kalkacaktır.dost akraba ve din kardeşlerimize duyrulur.
19.08.2018 - HACI REŞAT TÜRKEL
İLÇEMİZ EŞRAFINDAN MERHUM HACI ALİ TÜRKEL VE MERHUME AYŞE TÜRKELİN OĞLU HACI NİYAZİ TÜRKELİN YİĞENİ MERHUME NASİP TÜRKELİN KARDEŞİ MESSURE KANDİLLİNİN ABİSİ BELEDİYEMİZDEN EMEKLİ HACI REŞAT TÜRKEL VEFAT ETMİŞTİR CENAZESİ BU GUN ÖĞLEN NAMAZINA MUTAKIP MERKEZ YENİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK İLÇEMİZ YENİ MEZARLIKTA TOPRAGA VERİLECEKTİR
17.08.2018 - Behice PİLAVCI
Ereğli mahallesi sakinlerinden Mehmet PİLAVCI nın eşi, Ali, Murat ve Aynur PİLAVCI nın anneleri Behice PİLAVCI vefat etmiştir. Cenazesi cuma namazına müteakip Ereğli Merkez Camiinden kaldırılarak, Ereğli mezarlığına defnedilecektir.
16.08.2018 - İbrahim GÜRBÜZ
Ereğli mahallesi sakinlerinden Adnan GÜRBÜZ ve Nurdan ALTIN ın babaları Mukadder GÜRBÜZ ün eşi, İbrahim GÜRBÜZ vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Ereğli Merkez Camiinden kaldırılarak, Ereğli mezarlığına defnedilecektir.
16.08.2018 - Fatma GÜNSEÇKİN
Kızderbent Mahallesi sakinlerinden merhum Yakup GÜNSEÇKİN in eşi, Yüksel GÜNSEÇKİN in annesi, Rıfat, Nurettin KARABAĞ ın ablası Fatma GÜNSEÇKİN vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Kızderbent Camiinden kaldırılarak, Kızderbent mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için araçlar saat 15:30 da terminalden kalkacaktır.
15.08.2018 - Mukadder SİNANOĞLU
Ereğli mahallesinden merhum Mustafa SİNANOĞLU nun eşi, Leyla ALTINTAŞ ve Süheyla ECER in anneleri, Mustafa ALTINTAŞ ve Müslahattin ECER in kayınvalidesi Mukadder SİNANOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Ereğli Merkez Camiinden kaldırılarak, Ereğli mezarlığına defnedilecektir.
14.08.2018 - Uğur BAĞDAT
İlçemiz sakinlerinden Tolga Can BAĞDAT ın babası, emekli astsubay Seyit ÖNKUZU nun kayınbiraderi, Alper ÖNKUZU nun dayısı, Karamürsel Kapalı Spor Salonu görevlisi Uğur BAĞDAT vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Merkez Camiinden kaldırılarak, Yeni mezarlığa defnedilecektir.
14.08.2018 - Basri BAKIŞ
Yalova Tavşanlı Köyünden Basri BAKIŞ vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Tavşanlı Camiinden kaldırılarak, Tavşanlı mezarlığına defnedilecektir.
13.08.2018 - Refika AKÇIL
İlçemiz sakinlerinden Karamürsel esnaflarından Ahmet Özer AKÇIL, Özgür AKÇIL, Ergür AKÇIL ve Öznur KOÇER in anneleri Refika AKÇIL vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Ulu Camiinden kaldırılarak, Değirmendere mezarlığına defnedilecektir. Dost akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.
13.08.2018 - Niyazi IŞIK
Sivas eşrafından merhum Osman IŞIK ın oğlu, Ahmet, Battal ve Ziya IŞIK ın kardeşleri, Osman ve Yunus Emre IŞIK ın babası, Ramazan ve Bedri ÇETİN in amcasının oğlu Niyazi IŞIK vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazın müteakip Merkez Yeni Camiinden kaldırılarak, Yeni mezarlığa defnedilecektir. Dost akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.
12.08.2018 - Ahmet KILINÇARSLAN
İLÇEMİZ SAKİNLERİNDEN MERHUM HÜSEYİN KILINÇARSLAN VE MERHUME HAYRİYE KILINÇARSLANIN OĞLU MERHUM İBRAHİM KILIÇARSLAN VE OSMAN,HÜSEYİN KILINÇARSLAN VE SEVİM ATAŞIN KARDEŞİ NURCAN KILINÇARSLANIN EŞİ SEDA VE SENANIN BABALARI AHMET KILINÇARSLAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ YENİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ MEZARLIĞA DEFNEDİLECEKTİR.DOST,AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYRULUR.
12.08.2018 - Mustafa KÜÇÜK
TEPEKÖY MAHALLESİNDEN AHMET,KENAN,KEMAL,İRFAN VE EMEKLİ ÖĞRETMEN HÜSEYİN KÜÇÜĞÜN BABALARI ÖMER AKIN,MEHMET YILDIZ VE SALİM ÖZKANIN KAYINPEDERİ MUSTAFA KÜÇÜK VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP TEPEKÖY CAMİİNDEN KALDIRILARAK TEPEKÖY MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.CENAZEYE GİTMEK İÇİN ARABALAR 12.30'DA TERMİNALDEN KALKACAKTIR.DOST,AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYRULUR.
12.08.2018 - İBRAHİM BAŞTÜRK
KARAMÜRSEL ESNAFLARINDAN,MERHUM AHMET BAŞTÜRK'ÜN OĞLU MERHUM HAYRİ BAŞTÜRK'ÜN KARDEŞİ SAFFET BAŞTÜRK'ÜN KARDEŞİ EŞİ HAMİYET BAŞTÜRK'ÜN KIZLARI SABRİYE,ERDEM VE HATİCE BELBEZ'İN BABALARI İBRAHİM BAŞTÜRK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ YENİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK , YENİ MEZARLIĞA DEFNEDİLECEKTİR.DOST,AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYRULUR.
12.08.2018 - SABAHAT BABADAĞ
İLÇEMİZ SAKİNLERİNDEN EMİNE HÜLYA AYAR IN ANNESİ AHMET AYAR IN KAYINVALİDESİ RAUF GÜMÜŞALAN ,MELEHAT AÇIK ,CEMİLE KILINÇSOY, EMİNE VARUP VE MERHUM HÜSEYİN GÜMÜŞALAN IN KARDŞELERİ SABAHAT BABADAĞ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ALTINOVA GEYİKDERE MERKEZ CAMİSİNDE KILINARAK GEYİKDERE MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.CENAZEYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN ARABALAR SAAT 15:30 DA TERMİNALDEN KALKACAKTIR DOST AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYRULUR.
12.08.2018 - Nezahat YILDIZ
DEREKÖY MAHALLESİNDEN OSMAN ALTINOLUK VE HALİL ALTINOLUK'UN ABLALARI SERDAR,SERHAT,GÜNGÖR UYSAL'IN TEYZELERİ NEZAHAT YILDIZ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KAVAK CAMİİNDEN KALDIRILARAK DEREKÖY MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
11.08.2018 - Dursun HAMURHAN
Kaytazdere sanayi sitesi esnaflarından oto elektrikçi Satılmış,Sevgi ve Özcan HAMURHAN'ın babaları Yozgatlı Dursun HAMURHAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazına müteakip Kavak Camiinden kaldırılarak Dereköy mezarlığına defnedilecektir.Cenazaye gitmek için arabalar saaat 12'de terminalden kalkacaktır.Dost,akraba ve din kardeşlerimize duyrulur.
11.08.2018 - Süheyla ZALOĞLU
İlçemiz sakinlerinden,emekli ziraat bankası müdürü Hamit ZALOĞLU'nun eşi Nurullah ve Sema ZALOĞLU'nun anneleri Süheyla ZALOĞLU vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazına müteakip Kayacık camiinden kaldırılarak yeni mezarlığa defnedilecektir.Dost,akraba ve din kardeşlerimize duyrulur.
11.08.2018 - Müzeyyen FİTOZOĞLU
İLÇEMİZ SAKİNLERİNDEN NURİ FİTOZOĞLU'NUN EŞİ,TEZCAN,CELİL,KAİME VE EBRU'NUN ANNELERİ RAHMETLİ MEHMET GÜL VE EMİNE GÜL'ÜN KIZI ZEKİ GÜL'ÜN ABLASI MÜZEYYEN FİTOZOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KARAMÜRSEL MERKEZ CAMİİNDEN KALDIRILARAK ÇAMÇUKUR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.DOST,AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYRULUR.
11.08.2018 - Tayyar AKSOY
HUNDAİ ÇALIŞANLARINDAN,YAVUZ AKSOY'UN BABASI MERAL YILMAZ VE MÜJGAN AÇIKBAŞ'IN BABALARI CENGİZ AÇIKBAŞ'IN VE İSMAİL YILMAZIN KAYINPEDERİ EREĞLİ TEKNE İMALATÇISI TAYYAR AKSOY VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP EREĞLİ MERKEZ CAMİİNDEN KALDIRILARAK EREĞLİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. DOST,AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYRULUR.
10.08.2018 - Ahmet Cevdet ÖZDENİZ
Ereğli mahallesi eşrafından merhum Bekir ÖZDENİZ in oğlu, Sevtap ERDEBİL, Mehtap ÖZDENİZ, Müge GÜLBİTER babaları Ahmet GÜLBİTER in kayınpederi eski balıkçı reislerinden Ahmet Cevdet ÖZDENİZ vefat etmiştir. Cenazesi cuma namazına müteakip Ereğli Merkez camiinden kaldırılarak, Ereğli mezarlığına defnedilecektir. Dost, akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.
09.08.2018 - Ömer UYSAL
Hayriye mahallesinden Uğur UYSAL, Şahsen KILIÇ ın babaları, Sebahat BAŞ ın kardeşi, Zekiye BAŞ, Fethiye ÇELİK, Hatice MURAT, Mehmet ve Kamil UYSAL ın ağabeyleri, Belediye çalışanlarından Sosyal İşler Müdürü Mehmet ATMIŞ ın dayısı Ömer UYSAL vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Hayriye Camiinden kaldırılarak, Hayriye mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 12:00 de terminalden kalkacaktır.
09.08.2018 - Güler AYDIN
Kaytazdere Beldesi sakinlerinden merhum Hüseyin ŞAHİN ve Atike ŞAHİN in kızı, merhum Necmettin AYDIN ın eşi, Bülent, Yusuf, Nurcan ve Nurhayat AYDIN ın anneleri, Nuri YORGUN, Muhittin ŞAHİN, Mukadder AYTAV, Gönül ARSLAN, Sabiha GÜNTEPE nin kardeşleri Güler AYDIN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Kaytazdere Merkez Camiinden kaldırılarak, Aile mezarlığına defnedilecektir.
08.08.2018 - Kadir DÜLGER
İlçemiz sakinlerinden merhum İbrahim ÜSTÜN ün kayınpederi, Hikmet DÜLGER in babası, Kadir DÜLGER vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Çamdibi Camiinden kaldırılarak, Çamdibi mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 12:00 de terminalden kalkacaktır.
07.08.2018 - Hasan BAŞMAYA
Kızderbent mahallesinden Hasan ve Erol Başmaya nın babaları Hasan BAŞMAYA vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Kızderbent camiinden kaldırılarak, Kızderbent mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 12:00 de terminalden kalkacaktır.
07.08.2018 - Muhammed Mustafa ÇELİK
Pazarköy mahallesinden Burhan KARABUDAK ın kızı Osman KARABUDAK ın ablası, Makbule KESKİN ve Mehmet ÇELİK in torunu Ahmet ÇELİK ve Çağla ÇELİK in oğlu Muhammed Mustafa ÇELİK vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Merkez yeni camiinden kaldırılarak Pazarköy mahallesi mezarlığına defnedilecektir.
05.08.2018 - MÜNİRE GÜLHAN
İlçemiz sakinlerinden merhum Safiye ve Ömer Gülhan'ın kızı,Merhum Ali ve Eyüp Gülhan Keriman,,Emine ve İsmail Gülhan'ın kardeşi,Seyhan,Sinan,Talat,Yunus,Ali,Hasan ve Gökhan Gülhan'ın halası MÜNİRE GÜLHAN vefat etmiştir.Cenazesi öğlen namazını müteakip Merkez yeni camiinden kaldırılarak yeni mezarlıkta defnedilecektir.Dost,akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.
05.08.2018 - HÜSEYİN BIYIK
Yalakdere mahallesinden Osman ,Yılmaz, Mustafa ve merhum Ali Bıyık'ın babaları HÜSEYİN BIYIK vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazına müteakip Yalakdere camiinden kaldırılarak Yalakdere mezarlığına defnedilecektir.Cenazeye gitmek için arabalar saat 12'de terminalden kalkacaktır. Dost, akraba ve din kardeşlerimze duyurulur.
05.08.2018 - GÜLSÜM BERGİN
Sivas eşrafından merhum İsmail Bergin'in eşi Melek Kartal'ın annesi Gazi Kartal'ın kayınvalidesi GÜLSÜM BERGİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Merkez yeni camiinden kaldırılarak yeni mezarlıkta defnedilecektir
04.08.2018 - Muhammet PAŞAOĞLU
ÇİFTLİKKÖY SAHİL MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN CENGİZ,HARUN,NERİMAN,MELEHAT,FATMA,SAFURE,VE SONGÜL'ÜN BABALARI İSHAK PAŞAOĞLU'NUN AĞABEYİ MUHAMMET PAŞAOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP ÇİFTLİKKÖY SAHİL CAMİİNDEN KALDIRILARAK ÇİFTLİKKÖY YENİ MEZARLIKTA DEFNEDİLECEKTİR.DOST AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYRULUR.
04.08.2018 - Sultan CORBACI
Tokmak köyü sakinlerinden Osman CORBACI nın eşi Fatma ARABACI ve Hasibe ,Abdullah CORBACI,nın anneleri İpekkağıt fabrikasından emekli Beytullah ÇORBACI anneleri Sultan ÇORBACI vefat etmiştir.Cenazesi ikindi namazını müteakip tokmak köyünde defnedilecektir.
03.08.2018 - Fatma AKYILDIZ
İlçemiz esnaflarından , Saim AKYILDIZ'ın annesi merhum Ali AKYILDIZ'ın eşi Fatma AKYILDIZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip,Pazarköy camiinden kaldırılarak pazarköy mezarlığına defnedilecektir.Cenazaye gitmek için arabalar 16:30'da Terminalden kalkacaktır.Dost,akraba ve din kardeşlerimize duyrulur.
02.08.2018 - Sürmeli SEFEROĞLU
İlçemiz sakinlerinden emekli öğretmen Mustafa SEFEROĞLU nun eşi, Yavuz, Yüksel, Özden, Kubilay SEFEROĞLU ve Perihan, Semra ASLAN ın anneleri, emekli öğretmen Timurhan, Hafiz YUCAK ın kardeşi, Saniye SÖZBİR in ablası, öğretmen Katip YUCAK ın yengesi Sürmeli SEFEROĞLU vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Kayacık Camiinden kaldırılarak, Yeni mezarlığa defnedilecektir.
01.08.2018 - Fatma GÜMÜŞALAN
Karamürsel eşrafından Niyazi GÜMÜŞALAN ın eşi, Niyazi, Aydın GÜMÜŞALAN ve Aysun AYGEN in anneleri, Fatma GÜMÜŞALAN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Merkez Camiinden kaldırılarak, Karapınar mezarlığına defnedilecektir.
31.07.2018 - Süreyya GÜLEN
İlçemiz esnaflarından Gülen Eczanesi sahibi Nihal PINARBAŞI nın annesi, Bekir PINARBAŞI nın kayınvalidesi, emekli öğretmen Neval DEMİR in annesi, Necmi DEMİR in kayınvalidesi, Taşköprü Beldesi Belediye Başkanı Nedret GÜLEN in annesi, Süreyya GÜLEN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Taşköprü Beldesi Camiinden kaldırılarak Taşköprü Mezarlığına defnedilecektir. Dost, akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.
31.07.2018 - Fatma BELGİ
Erzurum eşrafından Alattin BELGİ nin annesi, PTT emeklisi Yavuz ULAŞ, Yaşar KESEMEN ve Orhan AKBULUT kayınvalidesi Fatma BELGİ vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Merkez Camiinden kaldırılarak, Yeni Mezarlığa defnedilecektir. Dost, akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.
31.07.2018 - Kadriye AÇIK
İnebeyli Mahallesinden Sabri, Süleyman ve Rahim AÇIK ın annesi, Hüsamettin ÖZPINAR ve Metin GENCER in kayınvalidesi Kadriye AÇIK vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip İnebeyli camiinden kaldırılarak, İnebeyli mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 12:00 de terminalden kalkacaktır. Dost, akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.
31.07.2018 - Oğuz KÖSE
Karamürsel esnaflarından Tavukçu Mustafa KÖSE nin oğlu, Çağrı ve Çağla KÖSE nin ağabeyleri Oğuz KÖSE vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Merkez Camiinden kaldırılarak, Karaahmetli Mezarlığına defnedilecektir. Dost, akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.
29.07.2018 - ŞERİF AKOVA
İlçemiz eşrafından Emin AKOVA ve merhum Eyüp AKOVA'nın kardeşleri İpek Kağıt çalışanlarından İsmail ÇAM'ın kayınpederi Hundai fabrikası çalışanlarından Sabahattin AKOVA ve Belediyemiz Zabıta personeli Saim AKOVA'nın babaları ŞERİF AKOVA vefat etmiştir.Cenazesi öğlen namazını müteakip Merkez Yeni Camiinden kaldırılarak yeni mezarlıkta defnedilecektir.Dost,akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.
29.07.2018 - HULİSİ PARLAK
Erzurum eşrafından ilçemiz esnaflarından Deniz Oğuz ve Hatice PARLAK'ın babaları HULİSİ PARLAK vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazını müteakip Merkez Yeni Camiinden kaldırılarak yeni mezarlıkta defnedilecektir.Dost,akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.
29.07.2018 - HATİCE KESKİN
İZNİKLİ MERHUM HASAN KESKİN'İN EŞİ ABDULLAH BOZ'UN KIZI , İSMAİL , ERDOĞAN VE MEHMET KESKİN'İN ANNELERİ , NEDİM BOZ , ŞAKİR BOZ VE MERSİYE TANRIÇER'İN ABLALARI HATİCE KESKİN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KAYACIK CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ MEZARLIĞA DEFNEDİLECEKTİR. DOST AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYURULUR.
28.07.2018 - GÜLSEREN KÜÇÜK
ESKİ TEK ÇALIŞIANLARINDAN CEMALETTİN KÜÇÜĞÜN EŞİ SİNAN VE ŞİNASİ KÜÇÜĞÜN ANNELERİ GÜLSEREN KÜÇÜK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP BURSA İZNİK SARI AĞIL KÖYÜNDE DEFNEDİLECEKTİR.CENAZEYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN ARABALAR SAAT 10:30 DA BAĞLARBAŞI CAMİİ ÖNÜNDEN KALKACAKTIR..DOST AKRABA VE DİN KARDŞELERİMİZE DUYRULUR
28.07.2018 - MUSTFA AKYILDIZ
Ereğli eşrafından merhum Kasım Akyıldız'ın oğlu merhum Ali ve Resul Akyıldız'ın ağabeyi ,Savaş ve Ziya Akyıldız'ın babaları çavuş Mustafa Akyıldız vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazını müteakip Ereğli merkez camiinden kaldırılarak Odalı Bağlar mezarlığına defnedilecektir.Dost,akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.
27.07.2018 - Mustafa KURUBAŞ
Avcı mahallesi sakinlerinden merhum Hasan KURUBAŞ ın oğlu, Ümriye ÇAKMAK ın babası, Mesut ÇAKMAK ın kayınpederi, Şaban ve Şakir KURUBAŞ ın babaları Mustafa KURUBAŞ vefat etmiştir. Cenazesi cuma namazına müteakip Avcı camiinden kaldırılarak Avcı mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek için araçlar saat 12:00 de terminalden kalkacaktır. Dost, akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.
27.07.2018 - İbrahim KARATAŞ
Dereköy Mahallesi sakinlerinden eski muhtar Osman KARATAŞ, merhum Remzi KARATAŞ, pazarcı esnaflarından Ali KARATAŞ ve Alp Anadolu Lisesi öğretmenlerinden Hayri KARATAŞ ın babası İbrahim KARATAŞ vefat etmiştir. Cenazesi cuma namazına müteakip Dereköy camiinden kaldırılarak, Dereköy mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 12:30 da terminalden kalkacaktır.
26.07.2018 - Fevzi TAŞ
İlçemiz sakinlerinden Ziraat Bankası eski çalışanlarından Muzaffer TAŞ ın eşi İlknur ve İLKAY ın babaları Karamürsel Lisesi eski Matematik Öğretmenlerinden Fevzi TAŞ vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Bursa Nilüfer İhsaniye Merkez Camiinden kaldırılacaktır. Dost akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.
26.07.2018 - İsmail UĞURLU
İnebeyli mahallesi sakinlerinden Halil İbrahim, Hayri ve Fahri UĞURLU, Şöhret AÇIK ile Leyla GÜLERKAYA nın babaları İsmail UĞURLU vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip İnebeyli mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Cenazeye gitmek için araçlar saat 12:00 de terminalden kalkacaktır. Dost, akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.
25.07.2018 - Ahmet İhsan DİCLE
İlçemiz sakinlerinden Güler DİCLE nin eşi, Atilla DİCLE, Dilek BAŞ ve Barbaros DİCLE babaları, Mustafa BAŞ, Hatice DİCLE ve Esra DİCLE nin kayınpederleri, Nazen ve Sercan BAŞ ile Sena Nur, Görkem, Duru ve Masal DİCLE nin dedeleri Ahmet İhsan DİCLE vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Merkez Camiinden kaldırılarak, Yeni Mezarlığa defnedilecektir.
23.07.2018 - Hatice TUNCAY
Kızderbent mahallesinden Tapucu Mümin TUNCAY ın annesi, Nail BAŞTÜRK, Hüseyin DİKDERE, Mustafa AKTAŞ ın kayınvalidesi Hatice TUNCAY vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Kızderbent Camiinden kaldırılarak, Kızderbent mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için araçlar saat 11:30 da terminalden kalkacaktır.
23.07.2018 - Özkan ÜSTÜN
Yalova sakinlerinden merhum Necati ÜSTÜN ün oğlu, İbrahim ve Melih in babaları Özkan ÜSTÜN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Yalova Deniz Çalı Köyünde defnedilecektir.
23.07.2018 - HAKKI ÇAMPINAR
SULUDERE MAHALLESİNDEN MERHUM ADİL ÇAMPINAR IN OĞLU HÜSEYİN ÇAMPINAR IN AĞABEYİ MEHMET ADİL VE AYDIN ÇAMPINAR VE AYNUR APATAY IN BABALARI SERCAN ÇAMPINAR VE KENAN APATAY IN DEDELERİ HAKKI ÇAMPINAR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ CAMİİNDEN KALDIRILARAK SULUDERE MEZARLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.