Son 30 günlük liste Kayıt Ol
21.01.2018 - Ali Kemal AKSU
Dereköy Kavak mahallesi sakinlerinden merhum Feyzi ve Hikmet YALI 'nın damadı Seher AKSU 'nun eşi Pınar TOPÇU 'nun babası Ali ve Nezahat YALI 'nın enişteleri ALİ KEMAL AKSU vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Gazanfer Bilge camiinden kaldırılarak Dereköy mahallesi mezarlığında toprağa verilecektir.
18.01.2018 - Hasan ERDEBİL
Tepeköy mahallesi sakinlerinden Erbil ERDEBİL babası, bakkal Hasan ERDEBİL vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Tepeköy Camiinden kaldırılarak, Tepeköy mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için araçlar saat 12:30'da terminalden kalkacaktır.
18.01.2018 - Gökhan YENİN
Karamürsel eşrafından Hayati ERDOĞAN'ın yeğeni, Nihal, Ümit BAYKARA'nın damadı, terzi Mehmet FINDIK'ın bacanağı, muhasebeci Hakan BAYKARA'nın eniştesi, Bensu ve Berkay YENİN'in babaları, Nergis YENİN'in ağabeyi, Deniz YENİN'in eşi Gökhan YENİN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Merkez Camiinden kaldırılarak, Yeni mezarlığa defnedilecektir.
18.01.2018 - Hatice ZEREN
İlçemiz sakinlerinden merhum Hüseyin ZEREN'in eşi, Belediyeden emekli Hilal ZEREN'in annesi, Başar ve Berk ÇELİK'in annaneleri Hatice ZEREN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Kayacık Camiinden kaldırılarak, Yeni mezarlığa defnedilecektir.
18.01.2018 - Ayşe KARAHAN
İlçemiz sakinlerinden Turhan KARAHAN'ın eşi, Seyhan, Erdoğan, Ertuğrul, Oktay KARAHAN'ın anneleri Ayşe KARAHAN vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Merkez Camiinden kaldırılarak, Yeni mezarlığa defnedilecektir.
16.01.2018 - Hüsmen TUNCER
Kavak mahallesi sakinlerinden İpekkağıt Fabrikası emeklisi Faik ve Semra TUNCER'in babaları Hüsmen TUNCER vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip İznik Bayındır Köyünde defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için araçlar saat 11:30'da Kavak'tan kalkacaktır.
15.01.2018 - Arif BAKİ
Ereğli sakinlerinden kalaycı Arif BAKİ vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Ereğli Camiinden kaldırılarak, Ereğli mezarlığına defnedilecektir.
14.01.2018 - ABDULLAH DURSUN
İlçemiz sakinlerinden Nehir ve hasan dursunun oğulları ilçemiz esnaflarından osman salim,muammer salim ve nesrin demirin yeğenleri Abdullah dursun vefat etmiştir cenazesi bugün öğlen namazına müteakip merkez yeni camiinde kılınarak ilçemiz yeni mezarlıkta defnedilecektir.Dost akraba ve din kardeşlerimize duyrulur.
14.01.2018 - Melek BAKAR
Safiye mahallesinden Merhum Ömer BAKAR ın eşi Mustafa Hüseyin BAKAR ve Gülfiye UZUN un anneleri Mehmet Hüseyin Ayşe ve Melahat ın kardeşleri Melek BAKAR vefat etmiştir.Cenazesi ikindi namazına müteakip Kayacık camisinden kaldırılarak Safiye mahallesi mezarlığında defnedilecektir..
12.01.2018 - Müjgan DİNÇER
Avcı mahallesinden Mümin GÜLÇİÇEK'in kızı, Şükran, Murat ve Mesut GÜLÇİÇEK'in kardeşleri, Oktay DİNÇER'in eşi Müjgan DİNÇER vefat etmiştir. Cenazesi cuma namazına müteakip Avcı Caminden kaldırılarak, Avcı mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için araçlar saat 11:30'da terminalden kalkacaktır.
12.01.2018 - Murat BEŞTAŞ
Kaytazdere Beldesinden Mustafa Çetin BEŞTAŞ'ın oğlu, Ereğli mahallesinden Bekir BAŞARAN'ın damadı Murat BEŞTAŞ vefat etmiştir. Cenazesi cuma namazına müteakip Ulaşlı Camiinden kaldırılacaktır.
11.01.2018 - Hasan ÇEVİK
Karaahmetli mahallesinden Fevzi DAĞLI'nın kayınbiraderi, Ayhan ÇEVİK, İsmail ÇEVİK ve Dilek AKBAŞ'ın babaları Hasan ÇEVİK vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Karaahmetli Camiinden kaldırılarak, Karahmetli mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için araçlar saat 14:30'da terminalden kalkacaktır.
10.01.2018 - YUSUF KIZILKAYA
İLÇEMİZ SAKİNLERİNDEN KAZIM VE NİLGÜN KIZILKAYA'NIN BABALARI YUSUF KIZILKAYA VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KAYACIK CAMİİNDEN KALDIRILARAK İLÇEMİZ YENİ MEZARLIKTA DEFNEDİLECEKTİR.DOST AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYRULUR.
09.01.2018 - Saliha GÜMÜŞALAN
Semetler mahallesinden merhum İsmail GÜMÜŞALAN'ın kızı, Kasım, Tahsin, Recep, Salih GÜMÜŞALAN'ın ablaları Yüksel ve Yücel AKKANAT'ın anneleri Saliha GÜMÜŞALAN vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Semetler Camiinden kaldırılarak, Semetler Mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için araçlar saat 14:00'de terminalden kalkacaktır.
08.01.2018 - Sema KARAKURT
İlçemiz sakinlerinden Mehmet KARAKURT'un eşi, Sema KARAKURT vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Yalova Kadıköyde defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için araçlar saat 14:00'de terminalden kalkacaktır.
07.01.2018 - MÜZEYYEN TURNA
PAZARKOY MAHALLESİNDEN MERHUM HAYRİ TURNANIN EŞİ ÖZEN ERGÜNEY YUSUF TURNA VE YUNUS TURNANIN ANNELERİ MÜZEYYEN TURNA VEFAT ETMİŞTİR CENAZESİ BU GUN ÖGLEN NAMAZINA MÜTAKIP MERKEZ YENİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ MEZARLIKTA TOPRAGA VERİLECEKTİR
07.01.2018 - HÜSEYİN COŞKUN
DEREKOY EŞRAFINDAN ADNAN COSKUN VE NEZAKET KIRIMLININ BABALARI KÜÇÜK HÜSEYİN COŞKUN VEFAT ETMİŞTİR CENAZESİ BU GUN ÖGLEN NAMAZINA MUTAKIP KAYACIK CAMİİNDEN KALDIRILARAK DEREKOY MAHALLESİ MEZARLIGINDA TOPRAGA VERİLECEKTİR
06.01.2018 - NUETTİN BASAR
HAYRİYE MAHALLESİNDEN HASAN SALİH VE HALİL BASARIN ABİLERİ VURAL BASARIN BABASI NURETTİN BASAR VEFAT ETM,ŞTİR CENAZESİ BU GUN İKİNDİ NAMAZINA MUTAKIP HAYRIYE MAHALLESİ MEZARLIGINDA TOPRAGA VERİLECEKTİR CENAZEYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN ARACLAR SAAT 1430 DA TERMİNALDEN KALKACAKTIR
06.01.2018 - SABRİYE KURT
İLÇEMİZ SAKİNLERİNDENKEMAL DİKMENİN ABLASI OSMAN HASAN HÜSEYİN YÜCEBAS VE AYŞE ÖZKILINÇ EMİNE VE HATİCE SAGDICIN TEYZELERİ SABRİYE KURT VEFAT ETMİŞTİR CENAZESİ BU GUN İKİNDİ NAMAZINA MUTAKIP MERKEZ YENİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK İLÇEMİZ YENİ MEZARLIKTA TOPRAGA VERİLECEKTİR
05.01.2018 - Alaattin GÜNAY
Kars eşrafından ve ilçemiz sakinlerinden Cemil GÜNAY, Atalay GÜNAY ve Güner KAYA'nın ağabeyleri, Başak ULUAYDIN, Yudum ÇİLEK ve Derya KALA'nın amcaları, Mehtap ve Ufuk KAYA'nın dayıları Alaattin GÜNAY vefat etmiştir. Cenazesi cuma namazına müteakip Ulu Camiinden kaldırılarak, Yeni mezarlığa defnedilecektir.
05.01.2018 - İsmail Yiğit KARA
Merhum İsmail KARA ve Ali ERDOĞAN'ın torunu, Rıza KARA'nın oğlu İsmail Yiğit KARA vefat etmiştir. Cenazesi cuma namazına müteakip Ulaşlıda defnedilecektir.
05.01.2018 - Nurten ERSÖZ
İlçemiz sakinlerinden merhum beyaz Ahmet ERTAN'ın kızı, Abdullah ve Erol ERTAN'ın kardeşi, Recep, Gelengül, Yasemin ERTAN'ın anneleri Nurten ERSÖZ vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Merkez Camiinden kaldırılarak, Yeni mezarlığa defnedilecektir.
05.01.2018 - Erol SAVAŞ
Pazarköy sakinlerinden merhum Kayhan AYDINLIOĞLU'nun damadı Erol SAVAŞ vefat etmiştir. Cenazesi cuma namazına müteakip Pazarköy Camiinden kaldırılarak, Pazarköy mezarlığına defnedilecektir.
04.01.2018 - Emine KIZILKAYA
Altınova Çavuş Köyünden merhum çerkez Muharrem KIZILKAYA'nın eşi, İbrahim, Gülten KIZILKAYA ve Fatma PAYDAŞLI'nın anneleri Emine KIZILKAYA vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Çavuş Köy Camiinden kaldırılarak, Çavuş Köy mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için araçlar saat 14:00'de Betonyol Dernek Lokali karşısından kalkacaktır.
03.01.2018 - Şahin SEVAL
Karamürsel eşrafından Hilal SEVAL'in babası, Güler ve Halis SEVAL'in oğlu, Şahin SEVAL vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Merkez Camiinden kaldırılarak, Yeni mezarlığa defnedilecektir.
03.01.2018 - Rasim ERDOĞAN
İlçemiz sakinlerinden Kenan ERDOĞAN'ın babası, Zerrin ERDOĞAN'ın kayınpederi, Turgut, Cengizhan ve Aybüke ERDOĞAN'ın dedeleri Tokatlı Rasim ERDOĞAN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Kayacık Camiinden kaldırılarak, Yeni mezarlığa defnedilecektir.
03.01.2018 - Sevim KONAK
Ereğli sakinlerinden Şahin ve Saime KONAK'ın annesi, merhum Bayer KONAK'ın eşi, Sevim KONAK vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Defne Camiinden kaldırılarak, Ereğli Merkez mezarlığına defnedilecektir.
02.01.2018 - Abdullah SOYBELLİ
Fevziye Köyü sakinlerinden Ali SOYBELLİ'nin ağabeyi, Abdullah SOYBELLİ vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Fevziye Köyünde toprağa verilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için araçlar saat 14:30'da betonyoldan kalkacaktır.
01.01.2018 - HALİL AYDEĞER
MEHMET VE HÜSEYİN AYDEĞER İN BABALARI HALİL AYDEĞER VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP KIZDERBEN MAHALLESİNDE DEFNEDİLECEKTİR.CENAZEYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN ARABALAR SAAT 11:30 DA TERMİNALDEN KALKACAKTIR.DOST AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYRULUR
01.01.2018 - İBRAHİM ÇINAR
ARİF ÇINAR VE AKİF ÇINAR IN ABİLERİ İBRAHİM ÇINAR VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP YALOVA ÇAVUŞKÖYDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.DOST AKRABA VE DİN KARDŞELERİMİZE DUYRULUR.
01.01.2018 - SÜLEYMAN KOYUNCU
KARAMÜRSEL DEVLET HASTAHANESİ ÇALIŞANLARINDAN YAŞAR KOYUNCU VE MALİ MÜŞAVİR FAHRETTİN KOYUNCUNUN BABASI GÖLCÜK TERSANE KOMUTANLIĞINDAN EMEKLİ SÜLEYMAN KOYUNCU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP GÖLCÜK KUBA CAMİİNDEN KALDIRILARAK 17 AĞUSTOS MEZARLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.DOST AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYRULUR.
31.12.2017 - ALİ KARABAŞ
TEPEKÖY SAKİNLERİNDEN ŞABAN KARABAŞ IN BABASI KARAMÜRSEL 100.YIL MESLEK LİSESİ ÖĞRETMENİ RAFET ÇETİNTAŞ IN KAYINPEDERİ ALİ KARABAŞ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP TEPEKÖY CAMİİNDEN KALDIRILARAK TEPEKÖYDE DEFNEDİLECEKTİR.CENAZEYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN ARAÇLAR SAAT 12:30 DA TERMİNALDEN KALKACAKTIR.DOST AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYRULUR.
30.12.2017 - FERİ ÖNTÜRK
İLÇEMİZ AVCI MAHALLESİNDEN FERİ ÖNTÜRK VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP BAŞİSKELE SEYMEN DÖRTYOL CAMİİNDEN KALDIRILARAK İLÇEMİZ AVCI MAHALLESİNDE DEFNEDİLECEKTİR.CENAZEYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN ARÇLAR SAAT 12:00 DA TERMİNALDEN KALKACAKTIR.DOST AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYRULUR.
29.12.2017 - Turgut GÖBEN
İlçemiz sakinlerinden Sezgin, Sercan ve Serap GÖBEN'in babaları, Samiye GÖBEN'in eşi, Şenel GÖBEN'in yeğeni Turgut GÖBEN vefat etmiştir. Cenazesi cuma namazına müteakip Ordu Kumru Derbent Köyünde toprağa verilecektir.
28.12.2017 - Şaziye DEMİRCİOĞLU
İlçemiz sakinlerinden merhum emekli öğretmen Muzaffer DEMİRCİOĞLU'nun eşi, Nuran ve Nurdan DEMİRCİOĞLU'nun anneleri Şaziye DEMİRCİOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Merkez Camiinden kaldırılarak, Yeni mezarlığa defnedilecektir.
27.12.2017 - Erdinç TAŞDELEN
Fulacık mahallesinden Ahmet TAŞDELEN'in kardeşi Erdinç TAŞDELEN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Subaşı Beldesinde toprağa verilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için araçlar saat 12:30'da terminalden kalkacaktır.
26.12.2017 - Nevin YURTSEVERLER
Kızderbent mahallesinden merhum Hayati KOÇER'in kızı, Mehmet KOÇER'in ablası Nevin YURTSEVERLER vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Kızderbent Camiinden kaldırılarak, Kızderbent mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için araçlar saat 11:30'da terminalden kalkacaktır.
25.12.2017 - Mümin GÜNEY
Merdigöz mahallesinden Muharrem GÜNEY'in oğlu, Murat GÜNEY'in ağabeyi Mümin GÜNEY vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip İzmit Dereboğazı Bahtiyar Camiinden kaldırılarak, İzmit mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için araçlar saat 11:30'da terminalden kalkacaktır.
25.12.2017 - Gülfer TÜREL
Yalakdere mahallesinden Halit ve Nahit TÜREL'in ablaları Gülfer TÜREL vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Yahya Kaptan Merkez Camiinden kaldırılarak, Bağlarbaşı mezarlığına defnedilecektir.
23.12.2017 - Osman GENÇ
İlçemiz sakinlerinden merhum İlyas kalfanın oğlu Türkan GENÇ' in eşi Tamer GENÇ' in babası Ayşe ARSLANALP' ın abisi Sedat ve Hüseyin ARSLANALP' ın dayıları OSMAN GENÇ vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip merkez yeni camiinden kaldırılarak Pazarköy mahallesi mezarlığında toprağa verilecektir.
23.12.2017 - Hasan AYTÜRK
Kızderbent mahallesinden Refik AYTÜRK 'ün babası HASAN AYTÜRK vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Kızderbent mahallesi mezarlığında toprağa verilecektir.