Son 30 günlük liste Kayıt Ol
22.06.2017 - Şaban TÜRK
Tepeköy mahallesinden Mehmet ve Zekai TÜRK'ün babaları Şaban TÜRK vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Tepeköy Camiinden kaldırılarak, Tepeköy Mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 16:30'da terminalden kalkacaktır.
21.06.2017 - Nazmiye UYSAL
Altınova Çavuşköy sakinlerinden Şevket UYSAL'ın eşi Nazmiye UYSAL vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Çavuşköyde defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 12:00'de Betonyol cep durağından kalkacaktır.
21.06.2017 - Necmiye ÖZEN
Altınova Çavuşköy sakinlerinden hafız Hilmi ÖZEN'in gelini, merhum Şeref ÖZEN'in eşi Necmiye ÖZEN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Çavuşköyde defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 12:00'de Betonyol cep durağından kalkacaktır.
21.06.2017 - Ali ÖZCAN
İnebeyli mahallesinden Mustafa ÖZCAN ve Osman ÖZCAN'ın babaları Ali ÖZCAN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip İnebeyli mahallesinde defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 12:00'da terminalden kalkacaktır.
18.06.2017 - FERİHA ŞEKER
Yalakdere mahallesinden molla İbrahim in kızı Mustafa ŞEKER'İN Halası, İbrahim ŞENOL'UN ve Mehmet SOYALTIN'IN Teyzesi, Feriha ŞEKER vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Yalakdere mahallesinde defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 16:00' da terminalden kalkacaktır.
15.06.2017 - Hasan AKSAN
Kızderbent mahallesinden Arif ve Şaban AKSAN'ın ağabeyi, Murat, Kadir ve Recep AKSAN'ın babaları Petkim'den emekli Hasan AKSAN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Kızderbent mahallesinde defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 12:00'de terminalden kalkacaktır.
15.06.2017 - Hüseyin AKÇAY
Valideköprü mahallesi sakinlerinden Ali, Yılmaz, Turan, Resul AKÇAY ve Sabriye VARUP'un babaları Gümüşhaneli Hüseyin AKÇAY vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Valideköprü mahallesinde defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 16:00'da terminalden kalkacaktır.
14.06.2017 - Münire ESER
Gögüs uzmanı Dr. Nihat YAZICIOĞLU'nun annesi Münire ESER vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Kayacık Camiinden kaldırılacaktır.
13.06.2017 - Sıtkiye GÖKYAY
Pazarköy mahallesinden merhum bankacı Hasan VONAL ve Lütfiye VONAL'ın kızı, merhum Ömer VONAL, Fatma HEPELİGÜN, Zehra VONAL, Hatice UZUN, Ayşe ŞİMŞEK, Emine VONA'nın kardeşi Sıtkiye GÖKYAY vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Pazarköy mahallesinde defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 12:30'da terminalden kalkacaktır.
12.06.2017 - Havva BAYRAM
Senaiye Mahallesinden hacı Mustafa'nın kızı, Ali MERCAN'ın ablası Havva BAYRAM vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip İzmit Mimar Sinan Camiinden kaldırılarak, Bekirpaşa Asri Mezarlığına defnedilecektir.
11.06.2017 - Hasan GÜNDOĞAN
İlçemiz esnaflarından Aslan sürücü kursu sahibi merhum Cem ve Cihat GÜNDOĞAN 'ın babaları HASAN GÜNDOĞAN vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Yalova Safran köyünde defnedilecektir.
10.06.2017 - Fettiye ÖZMEN
Kızderbent mahallesinden İsu çalışanlarından Özcan ve Ferruh ÖZMEN 'in anneleri FETTİYE ÖZMEN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Kızderbent mahallesinde defnedilecektir.
07.06.2017 - Ahmet BAYKIR
Kızderbent mahallesinden Kazım BAYKIR'ın babası Ahmet BAYKIR vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Kızderbent mahallesinde defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 12:00'de terminalden kalkacaktır.
07.06.2017 - Ferhan BİLEK
Merhum Salih BİLEK'in oğlu Ferhan BİLEK vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Tahtalı mahallesinde defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 15:30'da terminalden kalkacaktır.
06.06.2017 - Nezaket GÜZEL
İhsaniye mahallesinden Adem, Abdullah ve İhsaniye Mahallesi Muhtarı Enver GÜZEL'in anneleri Nezaket GÜZEL vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip İhsaniye mahallesinde defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 12:00'de terminalden kalkacaktır.
06.06.2017 - Sadife KARAKAŞ
İlçemiz sakinlerinden Süleyman ve İbrahim KARAKAŞ'ın anneleri Sadife KARAKAŞ vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Ulu Camiinden kaldırılarak, Yeni Mezarlığa defnedilecektir.
06.06.2017 - Alattin AKBAYRAK
Erkan AKBAYRAK'ın babası, Nesrin AKBAYRAK'ın eşi Alattin AKBAYRAK vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Mürsel Paşa Camiinden kaldırılarak, Yeni Mezarlığa defnedilecektir.
06.06.2017 - Meryem ÖZTATAR
Kartepe Kestanelik mahallesinden Fehmi ÖZTATAR'ın eşi, Fatma İLHAN, Ayşe ERTATAR, Havva TEKSEL, İsmail ÖZTATAR'ın anneleri Meryem ÖZTATAR vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Kestanelik Mahallesinde defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 11:00'de terminalden kalkacaktır.
05.06.2017 - Makbule AKBABA
İnsaniye mahallesi sakinlerinden merhum Mahmut AKBABA'nın eşi, İlçemiz esnaflarından Ömer ve Nihat AKBABA'nın anneleri, Cevdet ERTURAN ve Salih AKÇİL'in kayınvalidesi Makbule AKBABA vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip İhsaniye mahallesinde defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 12:00'de terminalden kalkacaktır.
05.06.2017 - Türkan ÖZEN
Merhum çerkez Refik ÖZEN'in eşi, Tülay, Figen, Fisun, Filiz ve Cüneyt'in anneleri Türkan ÖZEN vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Fevziye Camiinden kaldırılacaktır.
04.06.2017 - Hatice AKKANAT
İhsaniye mahallesinden Merhum Hıfzı AKKANAT ın eşi Eyüp ve Nail AKKANAT ın anneleri Zeki BAŞ, Refik CAN ve Mustafa TURAN ın kayınvalideleri Hatice AKKANAT vefat etmiştir.Cenazesi ikindi namazını müteakip İhsaniye mahallesinde defnedilecektir.Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 16 da terminalden kalkacaktır.
03.06.2017 - TAHİR GÜRFİDAN
Kızderbent mahallesinden Salih ve Mustafa GÜRFİDAN' ın babaları Tahir GÜRFİDAN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Kızderbent mahallesinde defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 12:00' de terminalden kalkacaktır.
03.06.2017 - Necdet DANIŞMAN
İlçemiz sakinlerinden Mustafa,Engin,DANIŞMAN ın babaları Şaban,Ersin,Cevat,Recep ve merhum Necmi DANIŞMAN ın kardeşleri Necdet DANIŞMAN vefat etmiştir.Cenazesi ikindi namazını müteakip Pilavtepe mahallesinde defnedilecektir.Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 15 te terminalden kalkacaktır.
02.06.2017 - Fatma GENÇMEN
Ali GENÇMEN'in eşi, Hakan ve Merve GENÇMEN'in anneleri, merhum Abdullah GÜMÜŞ'ün kızı, Sadık, Kazım, Yusuf, İbrahim ve Raşit GÜMÜŞ'ün kızkardeşi Fatma GENÇMEN vefat etmiştir. Cenazesi cuma namazına müteakip Merkez Camiinden kaldırılarak, Yeni Mezarlığa defnedilecektir.
01.06.2017 - Necla GELİBOLU
Karamürsel eşrafından merhum Mustafa GELİBOLU'nun eşi, Metin GELİBOLU ve Nermin TANER'in anneleri Necla GELİBOLU vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Kayacık Camiinden kaldırılarak, Yeni Mezarlığa defnedilecektir.
31.05.2017 - Ahmet ERGİN
Merhum zahireci Feyzi ERGİN'in oğlu, Hikmet ERGİN'in eşi, Filiz ARSLAN, Feyza ERGİN ve Feyzi ERGİN'in babaları, Recai ARSLAN'ın kayınpederi, ilçemiz eski esnaflarından Ahmet ERGİN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Merkez Camiinden kaldırılarak, Yeni Mezarlığa defnedilecektir.
31.05.2017 - Naca DOĞRU
Yunus ve Zeynep DOĞRU'nun annesi, Muhammet GÜMÜŞ'ün anneannesi, Hüseyin SAVAŞ'ın teyzesi Naca DOĞRU vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Ulu Camiinden kaldırılarak, Yeni Mezarlığa defnedilecektir.
29.05.2017 - Sadullah TÜREL
Kızderbent mahallesi sakinlerinden İsa, Musa ve İbrahim TÜREL'in babaları Sadullah TÜREL vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Kızderbent mahallesinde defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 16:00'da terminalden kalkacaktır.
29.05.2017 - Mustafa AKYILDIZ
Karamürsel Ziraat Odası Başkanı Memduh BİRİNCİ'nin kayınpederi Mustafa AKYILDIZ vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Ereğli Merkez Camiinden kaldırılarak, Ereğli Merkez Mezarlığına defnedilecektir.
29.05.2017 - Metin YALÇINKAYA
Ereğli eşrafından merhum Yalçın YALÇINKAYA'nın oğlu, Kaptan Serkan YALÇINKAYA'nın ağabeyi, Kaptan Metin YALÇINKAYA vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Ereğli Merkez Camiinden kaldırılacaktır.
28.05.2017 - İSMAİL HAKKI İRTEM
İLÇEMİZ ESKİ ESNAFLARINDAN MERHUM HÜSEYİN REMZİ İRTEM VE MERHUME MEVVA İRTEMİN OGLU İLHAN İRTEMİN EŞİ HARUN VE HÜSEYİN İRTEMİN BABALARI KUNDURACI İSMAİL HAKKI İRTEM VEFAT ETMİŞTİR CENAZESİ BU GUN ÖGLEN NAMAZINA MUTAKİP KAYACIK CAİİNDEN KALDIRILARAK İLÇEMİZ YENİ MEZARLIKTA TOPRAGA VERİLECEKTİR
26.05.2017 - Fatma YILMAZ
Avcıköy Mahallesinden merhum Metin YILMAZ'ın eşi, İlkay, Ercan YILMAZ ve Ayşe GÜRSEL'in anneleri Fatma YILMAZ vefat etmiştir. Cenazesi cuma namazına müteakip Kayacık Camiinden kaldırılarak, Yeni Mezarlığa defnedilecektir.
24.05.2017 - Rafet ÖZDEMİR
Avcıköy mahallesi sakinlerinden Bekir ve Zeki ÖZDEMİR'in ağabeyi, Petrol Ofisinden emekli Rafet ÖZDEMİR vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Avcıköy mahallesinde defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 15:30'da terminalden kalkacaktır.
24.05.2017 - Makbule ERKİN
Karamürsel eşrafından Ali Behçet'in gelini, merhum Ali ERKİN'in eşi, çerkez İsmail AKTOPRAK'ın kızı, merhum Saffet ERKİN ile Sermet ERKİN'in annesi, Sevil GÖKÇE, Necmettin AKTOPRAK, Nigar UYGUN ablaları, Halil ve Münir UYGUN'un teyzesi Makbule ERKİN vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Merkez Camiinden kaldırılarak, Yeni Mezarlığa defnedilecektir.