url: kurs-sergileri-aciliyor.html

KURS SERGİLERİ AÇILIYOR

Güncelleme: 21.05.2014

             Karamürsel Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde açılan El Sanatları ve Beceri kursları yıl sonu sergileri açılıyor.

         Karamürsel Belediyesi El Sanatları ve Beceri Kursları Yıl Sonu Sergileri 26-28 Mayıs tarihleri arasında Ereğli Güzelkıyı İlkokulu salonunda, 10-19 Haziran tarihleri arasında Karamürsel Belediye Kültür Merkezinde açılacak.

 BAŞKAN YILDIRIM’DAN DAVET

          Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürsel Belediyesi olarak mesleki ve kültürel kurslara önem verdiklerini belirterek “Amacımız ilçemizde yaşayan ev hanımı, emekli bayanlar ve gençlerimizin el sanatları ve kültürel kurslarda kendilerini geliştirmelerini ve üretmelerini sağlamak. Bu amaçla her yıl Karamürsel Belediyesi olarak el sanatları ve beceri kurslarını açıyoruz. Eğitimlerini tamamlayan kursiyerlerimiz tarafından hazırlanan sergilerimize tüm Karamürsel halkını davet ediyorum” dedi.

SERGİ PROGRAMI

Karamürsel Belediyesi El Sanatları ve Beceri Kursları yıl sonu sergi programı;

26-28 Mayıs 2014 tarihleri arasında (açılış 26 Mayıs pazartesi saat 17.30) Ereğli Güzel Kıyı İlkokulu sergi salonunda Eğitmen Nazife Doğan öncülüğünde Mefruşat, Kevser Aydın öncülüğünde El Sanatları, Serpil Küçükçalık öncülüğünde Dikiş sergisi,

10-12 Haziran 2014 tarihleri arasında (açılış 10 Haziran Salı saat 14.30) Karamürsel Belediye Kültür Merkezinde Eğitmen Sema Fedai öncülüğünde Kırkyama, Fatma Baydur öncülüğünde Mefruşat, Nilgün Demirdöven öncülüğüne Tel Kırma, Gülsüm Örün öncülüğünde İğne Oyası, Leyla Parlar öncülüğünde Saçaklama, Leyla Ayşe Yavuz öncülüğünde İğne Oyası sergisi,
 

17-19 Haziran 2014  tarihleri arasında (açılış 17 Haziran Salı saat:14.30) Karamürsel Belediyesi Kültür Merkezinde Eğitmen Nuriye Açık öncülüğünde Tezhip, Mustafa Çetinkaya öncülüğünde Ahşap Oyma, Gülnür Emre öncülüğünde Kat-ı ve ebru, Emine Sönmez öncülüğünde Resim, Reyhan Kamçı öncülüğünde el sanatları sergisi açılacak.

 

 

Güncelleme: