KARAMÜRSELİ KEŞFET

ANASAYFA   >    KARAMÜRSELİ KEŞFET   >    KONAKLAMA   >    ÖRNEK HOTEL

ÖRNEK HOTEL


Muhteşem doğasıyla misafirlerine yılın her döneminde görsel bir şölen sunan Bağdat Resort, hayatın stresli koşuşturmasına kısacık bir mola vermek isteyenleri bekliyor.

Birazcık kafa dinlemeye hangimizin ihtiyacı yok ki? 
Birkaç gün için bile olsa şöyle doğanın kalbinde, kalabalıktan uzak, sessiz, sakin, huzurlu bir köşe bulsak… Her yer göz alabildiğine yemyeşil olsa, yanından da küçük bir dere aksa mesela. Gece sıcacık ahşap bungalovlarda huzurla uyusak, pırıl pırıl bir sabaha kuşların şarkısıyla uyansak. Mis gibi köy kahvaltısından sonra bahçedeki kedilerle köpekleri sevsek; kazlarla hindilerin tatlı atışmasını izlesek hatta etrafta özgürce dolaşan atlar görsek.
Hayır, Kaf Dağı’nın ardındaki bir masal diyarından bahsetmiyoruz... Böyle bir saklı cennete ulaşmak için saatler süren bir yolculuk yapmanıza da gerek yok. Bu tatlı hayalin gerçekleşmiş halini, Karamürsel’in İnebeyli Köyü’nde hizmet veren Bağdat Resort’ta bulacaksınız.

ŞEFTALİ BAHÇESİYDİ
Bağdat Resort Otel, ailesi ya da dostlarıyla birlikte huzur dolu bir kaçamak yapmak isteyenler için en kısa zamanda keşfedilmesi gereken masalsı bir mekan. Her şeyden uzakta birkaç gün geçirmek ya da hayatın koşuşturmasına gün içinde kısa bir mola vermek için gidebileceğiniz Bağdat Resort, misafirlerine unutulmaz bir doğa tatili deneyimi yaşatıyor. 
İsterseniz gelin, bu sıra dışı otel ve restoranın öyküsünü anlatmaya en başından başlayalım.
Bağdat Resort’un sahibi, Karamürsellilerin yakından tanıdığı bir isim olan Levent Ekim. Levent Bey, dedesinden kendisine intikal eden; çocukluğunun geçtiği şeftali bahçesini, yaptığı yatırımla muhteşem bir tesise dönüştürmüş.  

ULAŞIM : HARİTA KONUMU İÇİN TIKLAYINIZ